KONST / Litografier / Färglitografi 16154061
nr 1615 4061
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Kvinnor, oramat löst blad. Signerad, numrerad 15/20. Färglitografi. Bladets mått: 69x77 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:44:18
17/4 11:14:45
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj